Історія церкви PDF Друк e-mail

Історія церкви Живого Бога міста Києва

   

   Після переїзду пастора Сергія Балюка та його сім'ї з Мукачева до Києва влітку 2006 року в його квартирі, починаючи з кінця серпня 2006 року регулярно почали проходити зібрання, які відвідувало 10 - 15 людей. З квітня 2007 року церква почала збиратись в орендованому приміщенні по вулиці Володимирській 29 у «Центрі здоров'я», де вона збиралася до 26 липня 2009 року. З 2 серпня по 13 вересня церква збиралась на кораблі "Венеція" за адресою: Русанівська набережна 3 -а, база"Молодь з місією". На той момент Богослужіння відвідувало 50 осіб. Потім церква збиралась з 20 вересня 2012 року в кінотеатрі "Старт", вул. Серафимовича 15А.

З 20 березня 2016 року і по теперішній час Церква збирається за адресою: м. Київ, вул. Попудренка 52, корпус Б, 2-повех, конференц-зал.

В церкві є дитяче служіння, підліткове служіння. Також є група прославлення, домашні групи та молитовні групи.

Кожної неділі з 12:30 до 13:30 проводиться біблійна школа. 

Баченням Церкви Живого Бога міста Києва є спасіння грішників, спасіння тих, хто відпав, та розчарувався у церквах та житті, а також духовний ріст членів церкви завдяки якісним недільним зібранням, молитві, спільності та атмосфері любові і прийняття.

Місце із Осії 6:6 "Бо Я милости хочу, а не жертви, і Богопізнання більше від цілопалень." - є девізом Церкви.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ЦЕРКВУ ЖИВОГО БОГА МІСТА КИЄВА

 
Поділитися: