Home Об'єднання Історія
Історія ОХЄЦЖ PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 лютого 2012, 18:33

articleimages 59597_molytva_baljuk

     Церква Живого Бога на Закарпатті бере свій початок з 1984 року, коли до ромського табору в місто Мукачеве приїхав з Червонограду молодий християнин Сергій Балюк. Господь дав йому в серце велику любов до ромського народу і покликав на Закарпаття почати серед цих людей Церкву.

    Роми сприйняли Євангеліє дуже натхненно і в таборі народилась Церква, яка назвою своєю опирається на місце з Біблії: 1 Тим. 3:15. Вже через 12 років, у квітні 1992 року, Сергій Балюк розпочав євангелізаційну роботу й з українським населенням Мукачева, маючи бачення заснувати українську Церкву Живого Бога.

    За кілька років у західному регіоні України було насаджено вже 10 українських та ромських церков, які 8 березня 1996 року утворили Об’єднану Християнську Євангельську Церкву Живого Бога, яку очолив, будучи рукоположеним у єпископи, Сергій Васильович Балюк. На початку 1999 року Бог дав Сергію Балюку бачення про те, що на початок 2000 року в кожному районному центрі Закарпаття буде окрема Церква Живого Бога (на той час постійно діяли Церкви в Мукачевому, Ужгороді, Берегові та Виноградові та регулярно збирались групи християн у Міжгір’ї, Волівці та Тячеві).

  На означений термін бачення єпископа здійснилось і сьогодні ОХЄЦЖБ нараховує 62 церкви, з яких 30 — ромські. Нині Об’єднання має широке бачення місіонерської роботи і вже працює у трьох областях України (Львівській, Рівненській, Вінницькій областях) та за межами нашої країни: в Туреччині, Німеччині, Італії, Португалії та Угорщині. Об’єднана Християнська Євангельська Церква Живого Бога має також свою газету «Сходи», яка виходить у світ щомісяця уже п’ятий рік поспіль. Детальніше про наше друковане видання Ви можете прочитати ТУТ. Щороку в нашому Об’єднанні відбуваються: християнські, молитовні та жіночі конференції, Західно-Українська лідерська конференція (щоосені), лідерські семінари, євангелізаційні концерти, наметові служіння та місіонерські поїздки. А також пасторські зібрання, водні хрещення та рукоположення нових служителів в сан пресвітерів та пасторів. 

Оригінал статті: http://livegod.org/ukr/czhb/2

 
Поділитися: