Home Церква м.Київ Віровчення та бачення
Віровчення та бачення PDF Друк e-mail

Що таке Християнська Євангельська Церква?

Християнська Євангельська Церква Живого Бога відноситься до Євангельських церков, вчення якої базується на Священному Писанні. Християнська Євангельська Церква поширює принципи Царства Божого у всіх сферах життя та діяльності людини.

В що вірить Християнська Євангельська Церква Живого Бога?

1. Церква Живого Бога вірить, що є Єдиний, Істинний Бог, Творець неба і землі. (Повт. Зак. 6:4; Іс. 45:5, 18, 20-22) Бог є досконалий. Він існує в трьох Божественних особах: Отець, Син і Дух Святий.

Отець є Бог

• Син є Бог

• Дух Святий є Бог

2. Церква Живого Бога вірить, що Біблія - це Слово Боже, єдине відкриття Бога про себе; книги Старого та Нового Завітів, що складаються із 66 канонічних книг. (2 Тим. 3:16, 2 Петр. 1:21).

3. Церква Живого Бога вірить, що спасіння здійснюється по благодаті через прийняття Слова Істини, покаяння й увірування, тобто особистого навернення до Ісуса Христа, прийняття прощення гріхів і вічного спасіння (Дії 2-37,38, Еф. 2:13-14, Тит. 2:11).

4. Церква Живого Бога вірить, що водне хрещення здійснюється після покаяння. Воно виражає послух словам Ісуса Христа (Мр. 16:16). Це визнання перед всіма, віри в Ісуса Христа, зриме вираження свого внутрішнього рішення слідувати за Христом і служити Йому (Мт. 10:32, Рим. 10:9). Це виявлення у фізичному світі того, що сталося в духовному — смерті і воскресіння . (Рим.6:3-5).

Що таке місцева церква?

1. Місцева Церква — це зібрання віруючих, які регулярно збираються для проведення богослужінь. Місцевих Церков є багато (1 Кор. 4:17), вселенська Церква — одна (Мт.16:18).

2. Місцева Церква є добровільним об’єднанням християн Євангельського віросповідання, структурно входить в Об’єднану Християнську Євангельську Церкву Живого Бога.

3. В місцевій Церкві віруючі знаходять вчення, наставлення, застереження, втішення, спільність, підтримку для того, щоб вести нормальне збалансоване християнське життя.

Які цілі Церкви Живого Бога?

Цілі Церкви Живого Бога

  1. це проповідь Євангелія спасіння та визволення всім людям, виховання і настановлення віруючих до повного зрілого духовного зросту;
  2. це виховання та навчання дітей та молоді заповідям — настановам Господнім;
  3. це розвиток та укріплення єдності між членами місцевої Церкви і дружніх взаємовідносин з іншими Церквами, старанне служіння ділами милосердя та благодійності;
  4. це організація нових Церков на Україні та за її межами.

 Яке бачення Церкви Живого Бога?

  1. Спасіння грішників
  2. Спасіння тих, хто відпав, розчарувався у церквах та житті
  3. Духовний ріст членів церкви

 Які засоби використовує Церква Живого Бога?

     1. Якісне недільне зібрання, яке включає:

а) прославлення

б) проповідь

в) підготовка служіння, атмосфера любові, прийняття

г) спільність

     2. Дитяча недільна школа

     3. Біблійна школа для новонавернених

     4. Лідерська школа

     5. Лідерські зібрання

     6. Домашні групи протягом тижня, в різних районах м. Києва

     7. Молитовне служіння заступництва

     8. Читання Божого Слова, молитва (шукання Божого лиця)

     9. Наставництво

     10. Особисті євангелізації, свідчення

     11. Сайт www.clg.in.ua

     12. Брошури, газета «Сходи», візитки

 

 
Поділитися: